Kategorie

Informacja

Promocje

Zestaw: wózek metalowy 100m + wąż 4-warstwowy GRAPHITE + akcesoria Pokaż większe

Zestaw: wózek metalowy 100m + wąż 4-warstwowy GRAPHITE + akcesoria

Z-280

11.0000 kg

Wózek metalowy DURAMET (100m 1/2") z 4-warstwowym wężem GRAPHITE oraz akcesoria - zestaw 12-elementowy.

Więcej danych

Uwaga: Ostatnie dostępne produkty

340,00 zł
brutto

Więcej informacji

1. Wózek (zwijacz) metalowy DURAMET

może pomieścić do 100 m węża ogrodowego w rozmiarze 1/2". Posiada stabilną i wytrzymałą podstawę. Jest wyposażony w długą rączkę, która ułatwia przemieszczanie wózka bez konieczności schylania. Obrotowe przyłącze zapobiega skręcaniu się węża przy rozwijaniu i zwijaniu.

2. Wąż ogrodniczy Graphite, 4-warstwowy, o zwiększonej gramaturze i              wytrzymałości. Średnica wewnętrzna 3/4"(~19 mm) długość 50 m.

 

Wzmocniony plecionym krzyżowym zbrojeniem tekstylnym.

Odporny jest na promieniowanie UV oraz na się osadzanie glonów wewnątrz węża. Ciśnienie rozrywające 24 bar. Zakres stosowania od -10° do +60°C.

Struktura: czarna warstwa wewnętrzna, żółta warstwa środkowa, krzyżowe zbrojenie tekstylne, grafitowa warstwa zewnętrzna z pomarańczowo-czarnym paskiem.

 

 

 

3.4.5. Szybkozłączki ECO - 3szt

Wysokiej jakości szybkozłącza na wąż 3/4" - STANDARD. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.

6. Szybkozłączka ECO

Wysokiej jakości szybkozłącza na wąż 3/4" z opcją STOP pozwalające na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.

7. Przyłącze na kran ECO z redukcją

z gwintem wewnętrznym 3/4” lub 1/2” na kran.

8. Trójnik ECO z dwoma zaworami

Gwint wewnętrzny ¾” z redukcją na 1” na kran. Z dwoma niezależnymi i regulowanymi zaworami do podłączenia dwóch linii nawadniających. Przydatny element umożliwiający niezależne korzystanie z kranu, lub w zestawie z wkrętką na rozdzielanie strumienia wody.

9. Wkrętka ECO

z gwintem zewnętrznym ¾” - do urządzeń zraszających.

10. Nypel ECO

Nypel do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybkozłączkami.

11. Pistolet ECO 7-funkcyjny

Pistolet 7-funkcyjny do zraszania. Pozwala podlewać różnymi strumieniami wody: od skoncentrowanego do rozproszonej mgiełki. Wyposażony w dźwignie do regulacji siły strumienia wody, blokadę pracy ciągłej na wybranym strumieniu.Ergonomiczny uchwyt pokryty jest warstwą miękkiego tworzywa.

12. Zraszacz pulsacyjny – wbijany

Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Umieszczony na przelotowym plastikowym kolcu. Regulowana wielkość i kształt pola zraszania. Blokada dla spryskiwania dowolnego sektora.

Pozwala na zraszanie wybranych części ogrodu.

Kolec posiada nypel do szybko-złączy i możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 17m.