Kategorie

Informacja

Promocje

Pistolet + zraszacz + armatura Zestaw BEST BLUE Pokaż większe

Pistolet + zraszacz + armatura Zestaw BEST BLUE

0.3000 kg

Zestaw ogrodowy 12-elementowy zraszająco-przyłączeniowy.

Więcej danych

37,30 zł
brutto

Więcej informacji

1.2.3. Szybko-złączki  3 szt

na wąż ogrodowy 1/2" lub 5/8 "standard (bez stopu). Można je montować na końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego (kranu, zaworu, myjki ciśnieniowej czy innego urządzenia). Wykonane z najwyższej jakości tworzywa ABS w niebiesko-szarym kolorze. Szybko-złącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Uchwyt wykonany z elastycznego, antypoślizgowego tworzywa.

 

 

 

4. Szybko-złączka STOP 

na wąż ogrodowy średnicy 1/2" lub 5/8 " - ze stopem. Można je montować na końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa ABS w niebiesko-szarym kolorze. Szybko-złącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Szybko-złącze z opcją STOP pozwala również na automatyczną blokadę/odblokowanie strumienia wody. Uchwyt wykonany z elastycznego, antypoślizgowego tworzywa.

 

5. Nypel, łącznik  

Do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybko-złączkami.

Dwójnik (nypel) umożliwia szybkie i łatwe połączanie dwóch węży za pomocą szybko-złączek (zarówno 1/2", 5/8" jak i 3/4").

 

 

 

6.7.8. Przyłącze na kran, adaptor 

 z gwintem wewnętrznym 1" lub 3/4" lub 1/2" na kran.

 

 

9.10. Trójnik adaptor z dwoma zaworami 

z gwintem wewnętrznym 3/4" z redukcją na 1" do kranu z dwoma niezależnymi i regulowanymi zaworami do podłączenia dwóch linii nawadniających. Przydatny element umożliwiający niezależne korzystanie z kranu, lub w zestawie z wkrętką na rozdzielanie strumienia wody.

 

11. Pistolet 

Pistolet 8-funkcyjny do podlewania, zraszania. Pozwala podlewać różnymi strumieniami wody: od skoncentrowanego do rozproszonej mgiełki.

Blokada pracy ciągłej przy wybranym strumieniu.

Pistoletowy ergonomiczny spust umożliwiający zamykanie i otwieranie strumienia.

Wykonany w połączeniu z elastycznym antypoślizgowym tworzywem.

 

12. Zraszacz pulsacyjny, sektorowy, wbijany 

Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Umieszczony na przelotowym plastikowym kolcu. Regulowana wielkość i kształt pola zraszania. Blokada dla spryskiwania dowolnego sektora. Pozwala na zraszanie wybranych części ogrodu.

Kolec posiada nypel do szybko-złączy i możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 17m.